koszulki do bieganiaNiemal każda kobieta uwielbia ubrania. Kochamy je kupować, zestawiać ze sobą, mnożyć w swojej szafie. Dlatego też, jeżeli uprawiamy sport, zwracamy uwagę nie tylko na to czy dana część garderoby była praktyczna, ale również na jej wygląd. Co w takim razie wybierają modne biegaczki?

Jakie są najnowsze trendy jeśli chodzi o górne części garderoby?

- Koszulki do biegania na lato bywają różne - obcisłe i luźne. Te pierwsze najlepsze będą dla zgrabnych pań, drugie zaprezentują się świetnie, jeżeli pod spód włożymy kolorową bieliznę.
- Modele, które najczęściej zakładamy zimą lub jesienią posiadać będą grubszy, trzymający ciepło materiał. Bardzo często wyposażone zostają również w kaptur.
- W tej dziedzinie mody królują kolory! Nie szokują nas już energetyczne barwy, takie jak neonowe żółcie i czy mocne róże. Trudno się dziwić - tego typu barwy zachęcają do aktywności!

Dół również jest ważny!

- Zwykle posiadamy jedne spodenki do biegania, góra dwie pary - nie potrzebujemy ich tak często prać, bo uda po prostu mniej się pocą.
- Dostępne są modele obcisłe, podkreślające zgrabne kształty, jak i luźne.

Jedno jest pewne - nieważne, jaki strój wybierzemy, jeżeli jesteśmy aktywne i wysportowane, we wszystkim wyglądać będziemy świetnie!